اخبار

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی:

امروز جامعه نیازمند فضای همدلی و امید بیشتر است

امروز جامعه نیازمند فضای همدلی و امید بیشتر است
امروز جامعه نیازمند فضای همدلی و امید بیشتر است و رسانه‌ها به عنوان نمایندگان‌ افکار عمومی نباید صرفا به دنبال جریان سیاسی شوند.

 

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی  به همراه رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ومسئول بسیج رسانه نیشابور در بازدید از رسانه‌های  شهرستان  نیشابوراظهارکرد : تنها ۷۰ درصد از ظرفیت رسانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیازمند کادر سازی و آشنایی بیشتر مدیران و مسوولان با سواد رسانه برای بهره‌گیری کامل از این ظرفیت هستیم.

عباس محمدیان گفت: لازم است در حوزه رسانه‌ برای کادرسازی و آموزش خبرنگاران با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش بیشتری صورت گیرد و بسیج رسانه آمادگی همکاری در این زمینه را دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این چارچوب بسیج رسانه با شعار "هر مسجد یک خبرنگار" فراخوان آموزش خبرنگار داده که امیدواریم در نیشابور و فیروزه نیز به زودی با شروع این طرح شاهد آغاز نهضت کادرسازی باشیم.

محمدیان یادآورشد:امروز جامعه نیازمند فضای همدلی و امید بیشتر است و رسانه‌ها به عنوان نمایندگان‌ افکار عمومی نباید صرفا به دنبال جریان سیاسی بوده و زودتر از موقع وارد جریانات سیاسی شوند.

وی عنوان کرد: بسیج رسانه یک سازمان فراجناحی و متعلق به همه جریان‌های سیاسی جامعه است وآموزش سواد رسانه حول محور مساجد و ادارات در استان آغاز شده و در مرحله اول جلسات آموزشی برای مدیران و مسوولان برگزار می‌شود.

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی  تصریح کرد:خبرنگاران مشکلات همه اقشار جامعه را منعکس می‌کنند در حالی که عموم افراد جامعه از مشکلات معیشتی و بیمه خبرنگاران کمتر آگاه هستند و بسیج رسانه تلاش دارد در این زمینه کمک خبرنگاران باشد.


۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید