اخبار

ثبت نام هجدهمین دوره آزمون قرآن و عترت در خراسان رضوی از 25 آبان ماه

ثبت نام هجدهمین دوره آزمون قرآن و عترت در خراسان رضوی از 25 آبان ماه
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از 25 آبان ماه در این استان آغاز می شود.

حجت الاسلام محمد تقی کاظمی نسب با بیان این خبر افزود: ثبت نام برای شرکت در هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت سال 1398 که بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود، همزمان با سراسر کشور از 25 آبان ماه در این استان آغاز می شود.

وی با بیان اینکه این آزمون در چهار گروه امتحانی و 16 رشته برگزار می‌شود، افزود: آزمون چهار گروه ترجمه و مفاهیم قرآن، معارف اهل بیت(ع)، حفظ قرآن کریم و آموزش های الکترونیک در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه آزمون به صورت کتبی و الکترونیکی برگزار می‌شود و شرکت در تمامی رشته‌های آزمون برای همه داوطلبان مرد و زن، بدون هرگونه محدودیت سنی، آزاد است، گفت: علاقمندان جهت ثبت‌نام در آزمون می‌توانند از تاریخ 25 آبان ماه لغایت 15 آذر ماه به سایت www.quranedu.ir مراجعه کنند.

وی افزود: هدف از برگزاری این آزمون شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی در سنین نوجوان و جوان همچنین سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد موسسات و مراکز قرآن استان است.

حجت الاسلام کاظمی نسب با بیان این که ثبت نام از طریق موسسات قرآنی انجام می شود بیان داشت: موسسات قرآنی که در این آزمون همکاری می کنند بر اساس درصد قبولی در آزمون حمایت مالی می شوند.

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید