اخبار

برپایی نمایشگاه عکس نوشت «روایت شاهد غایب» در نیشابور

برپایی نمایشگاه عکس نوشت «روایت شاهد غایب» در نیشابور
نخستین نمایشگاه عکس‌ نوشت «روایت شاهد غایب» اثر بانوی هنرمند عکاس نیشابوری مهسا هادیانی در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور گشایش یافت.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  نیشابور اظهارکرد: در نمایشگاه عکس نوشت «روایت شاهد غایب» بانوی هنرمند عکاس نیشابوری  مهسا هادیانی با الهام از عکس‌های اساتید عکاسی نیشابورسید سعید ملک کیانی،محمدر ضا چایفروش، حمید رضا هلالی و مسعود سلیمانی سپهر روایت‌هایی نوشته‌ با هویتی مستقل از عکس و متن، در قالبی در‌هم تنیده از هر دو، با عنوان «عکس‌نوشت» آثار خود را ارایه  نموده ‌است.

مسعود سلیمانی سپهر گفت: در این نمایشگاه تعداد 12تابلو عکس رنگی وسیاه و سفید از سید سعید ملک کیانی،محمدر ضا چایفروش، حمید رضا هلالی و مسعود سلیمانی سپهر در ابعاد 70*۵۰ سانتی‌متر  با موضوع مستند اجتماعی به نمایش گذاشته شد ه است.

وی خاطرنشان کرد: در این مجموعه در هر قاب سه تبدیل رخ می دهد عکسی که به عکس نوشت تبدیل می شود و جان می گیرد ، عناصر و انسانها از فضای تخت صفحه به دنیای بدون بُعد ذهن راه می یابند، به قاب می آیند و از قاب خارج میشوند، حرف میزنند ،راه میروند ، مکالمه ای را  بوجود می آورند، داستانکی زاده می شود ! و  در انتها، عکس نوشت  به یک دنیای جدید  تبدیل میشود.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نخستین نمایشگاه عکس‌ نوشت«روایت شاهد غایب»  اثربانوی هنرمند عکاس نیشابوری مهسا هادیانی از 13 الی 18 مهر98  از ساعت 16 الی 20 بعد از ظهر ویژه عموم علاقمندان در نگارخانه کما ل الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور دایر می باشد.

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید