اخبار

دیدار رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرمانده نیروی انتظامی نیشابور

دیدار رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرمانده نیروی انتظامی نیشابور
همزمان با بزرگداشت هفته نیروی انتظامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به همراه کارکنان این اداره با حضور در مقر فرماندهی نیروی انتظامی این روز را به سرهنگ دهقان پور فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی نیشابور تبریک گفتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در این دیدار با تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تشکر از همکاری نیروی انتظامی با حوزه فرهنگ وهنر اظهار کرد: مایه خرسندی است که حوزه نیروی انتظامی نیشابور با آگاهی و پشتیبانی در حوزه های مختلف؛ نظم و امنیت را در سطح شهر ایجاد کرده است.

علیرضا سیدآبادی گفت: برقراری امنیت مولفه سخت و ارزشمندی است و احساس ناامنی اثرات سوء بر زندگی مردم می گذارد و تاثیر عدم احساس امنیت بر مردم از خود امنیت مهم تر و با اهمیت تر است.  

وی خاطرنشان کرد: ما در حوزه فرهنگ و هنر آمادگی کامل داریم که همکاری تنگاتنگ با نیروی انتظامی در سطح شهرستان داشته باشیم و هر چه  فضای فرهنگی در جامعه توسعه یابد آسیبهای اجتماعی کاهش می یابد.

فرمانده نیروی انتظامی نیشابور نیز در ادامه بر وجوه مشترک حوزه های نیروی انتظامی و فرهنگ و هنر اشاره و بیان کرد: امنیت امروز ما مرهون خون شهدای بزرگوار و از خودگذشتگی های جانبازان و ایثارگران است و حفظ و حراست از نعمت عظیم الهی امنیت که در آموزه های دینی نیز بدان اشاره شده است با مشارکت های مردمی و همکاری های برون سازمانی امکان پذیر است.

سرهنگ حسین  دهقان پور با بیان شعار هفته نیروی انتظامی با عنوان «پلیس هوشمند امین مردم» عنوان کرد: امروزه پیشرفت الکترونیک؛ حوزه نیروی انتظامی را به سمت ارتقای تجهیزات و امکانات الکترونیکی، نظارتی و کنترلی سوق داده است و در همین راستا موفق به نصب 167 دوربین برای نظارت و کنترل آنلاین  در سطح شهر شده ایم و همچنین در تلاش هستیم که این سیستم را به روستاها و مناطق اطراف شهر نیز گسترش دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی نیشابور تصریح کرد: ما در مباحث فرهنگی وهنری آمادگی کامل خویش را جهت همکاری وتعامل با مجموعه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابوراعلام می کنیم وتوسعه فرهنگی جامعه را با کاهش معضلات وآسیبهای اجتماعی برابر می دانیم.

گفتنی است در پایان از فرمانده نیروی انتظامی نیشابور وهمکاران ایشان با اهدای گل وتابلو خط مزین به احادیث رضوی   تقدیر و تشکر گردید.

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید