اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت قاری و پیشکسوت قرآنی را تسلیت گفت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت قاری و پیشکسوت قرآنی را تسلیت گفت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت مرحوم حاج کاظم محمدزاده پیشکسوت، استاد و قاری بین المللی قرآن کریم را تسلیت گفت.

متن پیام  جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به شرح ذیل است:

خاندان محترم مرحوم حاج کاظم محمدزاده ، قاری بین المللی قرآن

سلام علیکم

با نهایت تاثر و اندوه فقدان استاد و قاری بین المللی و پیش کسوت  قران کریم ، مرحوم حاج کاظم محمدزاده را به اساتید و جامعه قرآنی، شاگردان ایشان و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم.

اگرچه آن استاد معظم و گرانقدر قران کریم، دار فانی را وداع گفته و در جمع ما زمینیان نیست، اما تربیت شاگردان برجسته و معرفی نخبگان قرانی به جامعه قرانی مشهد، استان، کشور و حتی در سطح بین المللی از یادگارهای فاخر آن مرحوم است.

بی تردید تلاش های آن بزرگوار ، در عرصه های توسعه و ترویج فرهنگ قرانی، برای همیشه در یاد مردم باقی خواهد ماند و سوابق فعالیت های ایشان قبل و بعد از انقلاب به ویژه در ایجاد پایگاه آموزش و تلاوت قرآن کریم در حسینیه خیاطهای مشهد،  پس از این نیز راهگشای متدینین و دوستداران فرهنگ قرانی خواهد بود. از محضر خداوند منان برای خانواده محترم و بستگان ایشان صبر بر این مصیبت را خواهانم و برای آن مرحوم علو درجات، در سایه غفران و رحمت خداوندی و در پناه ادعیه زاکیه حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و عنایات حضرات معصومین علیهم السلام و بویژه توجهات خاص حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام خواستارم .
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید