اخبار

در اختتامیه جشنواره نردبان اسمان مطرح شد؛ ارسال ۳۰۰ اثر به جشنواره قصه‌های قرآنی

در اختتامیه جشنواره نردبان اسمان مطرح شد؛ ارسال ۳۰۰ اثر به جشنواره قصه‌های قرآنی
مسوول موسسه قرآنی صراط نور سبزوار گفت: در دومین جشنواره قرآنی «نردبان آسمان» 300 اثر از شهرستانهای مختلف خراسان رضوی به این جشنواره رسیده است.

علیرضا رادمان، مسئول موسسه قرآنی صراط نور سبزوار در اختتامیه این جشنواره با طرح این سوال که آیا باید برای تلاوت قرآن باید صوت زیبا داشت و بدون صوت زیبا امکان تلاوت قرآن وجود ندارد؟ گفت: یکی از بهترین روش‌های انس با قرآن توجه به الفاظ و معانی قرآن و توجه به قصه‌های قرآنی است.

وی با بیان اینکه در دومین جشنواره قرآنی «نردبان آسمان» ۳۰۰ اثر از شهرستان‌های مختلف به این جشنواره ارسال شد، افزود: برای ارتباط با جوانان و نوجوانان یکی از بهترین روش‌های انس با قرآن توجه به مفاهیم قرآنی است.

رادمان بیان کرد: در این جشنواره قرآنی که شرکت‌کنندگان با استفاده از بیان خودشان یک قصه قرآنی را از کتاب با صوت روایت می‌کردند، ۵ نفر در کل استان منتخب شدند که دو نفر از آ‌ن‌ها سبزواری بودند.

در ابتدای این جلسه نیز سیدهادی حسینی، مسئول موسسه قرآن و عترت «مدینة العلم» سبزوار طی سخنانی خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۱۲۰۰ نفر از این موسسه قرآنی در مسابقات قرآن و عترت شرکت کردند که یکی از برترین‌های استانی در بین موسسات قرآنی بود.

وی اضافه کرد: ۱۵۰ نفر از شرکت کنندگان موسسه قرآنی «مدینة العلم» در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی شدند که از تمام آن‌ها در این مراسم با اهدای هدیه تجلیل و قدردانی گردید.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید