اخبار

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی: غدیر تنها یک نام نیست بلکه یک تفکر است

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی: غدیر تنها یک نام نیست بلکه یک تفکر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی :غدیر تنها یک نام نیست غدیر یک تفکر و روز اکمال دین است
جعفر مروارید» درآیین رونمایی از نرم افزار جامع مهدویت که در کانون فرهنگی و هنری المنتظر برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید غدیر خم گفت: غدیر تنها یک نام نیست، غدیر یک تفکر و روز اکمال دین است، توحید و نبوت با ولایت به کمال می رسد، در زمانه ما برای جوانان و نسل ایران اسلامی پیام غدیر، پیام خداجویی و نبوت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت:حب اهل بیت(علیهم السلام) رمز اتحاد امت اسلامی است، اکنون ما محبت اهل بیت(علیهم السلام) را در جوار امام رضا(علیه السلام) مشاهده می کنیم، ما در مشهد مقدس سالانه میزبان بیش از 30 میلیون زائر هستیم.
وی ادامه داد:امام رضا(علیه السلام) فرمودنده اند که اگر مردم زیایی های کلام ما را بدانند از ما پیروی می کنند، نهج البلاغه یک اثر جامع برای تبیین معارف اسلامی است و طنین جهانی دارد، آموزه های اخلاقی، شیوه حکمرانی، نحوه اداره خانواده، توجه به جوانان و تربیت اسلامی نیز در این کتاب آورده شده است.
 
مروارید با اشاره به این که عدالت، معنویت و اخلاق سه ضلع اصلی جامعه ما است، گفت: پیام غدیر در جامعه ما تجدید عهد با خط ولایت است، اگر بر اساس ولایت شیوه زندگی خود را انتخاب کنیم هیچ دشمنی بر ما پیروز نمی شود. 
مروارید افزود: نرم افزار جامع پاسخ گویی به شبهات مهدویت جلوه ای دیگری از ثمرات ولایت را نشان می دهد، همه فعالیت های ما در کانون های فرهنگی و هنری مساجد، بر مبنای عمل به آموزه های امام رضا (علیه السلام) و امیر مومنان(علیه السلام) است.
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید