اخبار

فرماندار بردسکن:خبرنگاران باید همزمان با علم روز دانش خود را افزایش دهند

فرماندار بردسکن:خبرنگاران باید همزمان با علم روز دانش خود را افزایش دهند
فرماندار بردسکن گفت : مطالعه و بالابردن دانش روز خبری یک تکلیف و یک ضرورت برای فعالان رسانه ای است.

همزمان با هفدهم مرداد ، روز خبرنگار، از تلاش های خبرنگاران بردسکن در تالار هنر اداره فرهنگ و اراد اسلامی تجلیل شد .

در این مراسم فرماندار بردسکن در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت : در شرایط هجمه همه جانبه دشمنان به ملت ایران ، خبرنگاران می توانند حافظان اصلی ارزش های نظام در این جنگ نابرابر باشند.

مجتبی شاکری با تاکید بر اینکه باید قدر قلم و قدر اعتماد عامه مردم را به خبرنگاران دانست، افزود : دقت در بیان وقایع و تزریق روحیه امید به مردم می تواند به برون رفت نظام از این جنگ اقتصادی کمک کند.

فرماندار بردسکن اظهارداشت : شهرستان بردسکن دیار فرصت ها ی بی بدیل سرمایه گذاری در زمینه های معدنی ،کشاورزی و گردشگری  است و خبرنگاران می توانند در معرفی این فرصت ها به زبان هنر همت کنند

شاکری انتشار خبرهای امید بخش را موجب یاس و ناامیدی دشمنان دانست وگفت : مطالعه و بالابردن دانش روز خبری یک تکلیف و یک ضرورت برای فعالان رسانه ای است.

فرماندار بردسکن نقد منصفانه همراه با ارائه راهکار را یک هدیه برای مدیران شهرستان خواند و گفت : همراهی مجموعه دستگاه های دولتی در قالب  روابط عمومی های فعال و پرتلاش می تواند خدمات نظام را به مردم تبلور بخشد.

وی خلاقیت و رعایت بی طرفی را از مهم ترین خواسته های خود از خبرنگاران شهرستان بردسکن بیان کرد و خاطرنشان ساخت : مدیران ادارات می بایست از ظرفیت نشریات و رسانه ها برای بیان عملکرد خود بیشترین بهره را ببرند .

گفتنی است در این مراسم خبرنگاران شهرستان به بیان مشکلات و مسائل متعدد کار خبری پرداختند و در پایان با اهدای لوح سپاس از تلاش فعالان رسانه شهرستان بردسکن تجلیل به عمل آمد.

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید