اخبار

پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی، روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و قلم به ویژه خبرنگاران این استان تبریک گفت.

متن تبریک دکتر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به شرح ذیل است:

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد

هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی به پاس زحمات و خدمات ارزنده خبرنگاران متعهد، مسوول و دلسوز ایران اسلامی، « روز خبرنگار » نامگذاری شده است؛ضمن تبریک این روز به تمامی فعالان عرصه قلم و رسانه به ویژه سخت کوشان این عرصه در خراسان رضوی، از زحمات بی دریغ این طلایه داران خبر و اندیشه قدردانی می کنم، فرهیختگانی که رسالت قلم را پاس می دارند و در مسیر سختی که می پیمایند هیچگاه خللی در همت بلندشان وارد نمی شود.

در شرایط فعلی که ایران اسلامی از سوی استکبار جهانی در تحریم قرار گرفته است و با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری که در گام دوم انقلاب برای ادامه راه تدوین نموده اند، بیش از هر زمان دیگری لازم است با عشقی بی نهایت در راه اطلاع رسانی، سریع و صادقانه در راه توسعه ایران اسلامی و شکوفایی تولید ملی گام بردارند و در این راه سعی نمایند در کنار مردم شریف و انقلابی، ضمن تزریق روحیه امید و نشاط در جامعه، در مسیر حل مطالبات و مشکلات پیش روند.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه، در کنار مضجع شریف علی بن موسی الرضا(ع) موفق و پیروز باشید. 

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید