اخبار

در سبزوار صورت گرفت؛ برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه

در سبزوار صورت گرفت؛ برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه
قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: خبرنگاران متعهد در کنار بیان خدمات نظام، باید مشکلات جامعه را نیز بازگو نمایند.

یوسف امینی قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان سبزوار اظهار کرد: اطلاع‌رسانی، بیان کاستی‌ها  و آسیب‌های جامعه نباید به گونه‌ای باشد که منجر به احساس ناامیدی و سیاه‌نمایی شود.

وی تصریح کرد: مسئولان، مدیران و دستگاه‌های اجرایی خودشان را جزء خانواده خبرنگاران بدانند و به خبر و رسانه از جنبه‌های مختلف نگاه کنند.

امینی خبرنگار را کارشناس به تمام معنا دانست و عنوان کرد: خبرنگاران موتور محرکه برای پیشرفت و توسعه هستند و در شرایط فعلی رسالت مطبوعات و رسانه سنگین است چرا که باید توطئه‌های دشمنان را شناسایی و خنثی کنیم.

قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری، گفت: خبرنگاران بابد ابعاد مختلف بیانیه گام دوم مقام معظم را در اجتماع پیاده‌سازی کنند.

وی افزود: در برنامه‌های اجرایی مثلث اقتصادی و فرهنگی استان در قالب معین‌های مختلف، یکی از برنامه‌ها توجه به موضوع رسانه‌ها و نقش آن‌ها در راستای اهداف اقتصادی و فرهنگی است.

یادآور می شود آیین تجلیل از فعالان  رسانه شهرستان سبزوار با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، اعضای شورای تامین، جلیل سروری رئیس امور شهرستانها،عباس محمدیان رئیس بسیج رسانه استان و آریانی مدیرعامل خانه مطبوعات استان در هتل جهانگردی سبزواربرگزار شد.

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید