اخبار

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: رسالت‌ رسانه رساندن پیام مردم به مسؤولان است

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: رسالت‌ رسانه رساندن پیام مردم به مسؤولان است
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : یکی از رسالت‌های رسانه رساندن پیام مردم به مسؤولان است

افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در بازدید از خبرکزاری فارس به مناسبت روز خبرنگار گفت: فرهنگ اقتصاد و اقتصاد فرهنگ یکی از دغدغه اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی است که  باید در این زمینه با برنامه‌ریزی قبلی کمپینی راه‌اندازی کنیم. 

وی ادامه داد : انجام یک کار فرهنگی در اقتصاد لازم است، چراکه مردم باید بدانند اقتصاد می‌تواند کلیدی برای حل مشکلات باشد، فرهنگ هم می‌تواند اقتصادی باشد اما در زنجیره فعالیت‌ما مغفول مانده، چراکه نگاه ما به‌هنر اقتصادی نبوده، در حالی که بخش عمده‌ای از فعالیت‌های بیرون مرزها در بخش فرهنگ و هنر است. 

تحفه گرتصریح کرد: بالاترین میزان فروش بلیت سینما و فروش کتاب در مشهد رخ داده، بیش‌ترین فروش تئاتر در مراکز استان‌ها را نیز در مشهد داشتیم، این نشانه توجه مردم به مسائل فرهنگی است.

تحفه گر به‌ گذرهای فرهنگ و هنر اشاره کرد و افزود: در چند روز گذشته کار مشترکی را با شهرداری مشهد در کوهسنگی انجام دادیم، با یکی از مراکز تجاری هماهنگ شده که به‌مدت یک سال هنرمندان می‌توانند آثار خود را به نمایش بگذارند.

وی در پایان یکی از رسالت‌های رسانه را رساندن پیام مردم به مسؤولان دانست و اضافه کرد: در نگاه پرسش‌گری مردم، ما از بخشی‌نگری فاصله گرفته و به‌سمت مردم رفتیم، اگر رسانه این کار را انجام ندهد از مردم فاصله گرفته‌ است.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید