اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: نقد سازنده رسانه ها به بهبود و اصلاح امور کمک می کند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: نقد سازنده رسانه ها به بهبود و اصلاح امور کمک می کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از نقد صادقانه و سازنده رسانه ها می کندچرا که نقد اصولی توام با مطالبه گری به بهبود و افزایش کیفیت کارها کمک خواهد کرد.

جعفرمروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ظهر امروز به مناسبت روز خبرنگار از دفتر تحریریه خبرگزاری تسنیم در استان خراسان رضوی بازدید کرد.

وی ضمن تبریک هفته خبرنگار و قدر دانی از زحمات این رسانه  پیرامون اطلاع رسانی، ارتقای فرهنگ جامعه و برقراری ارتباط خوب میان مردم و مسئولان بیان مسائل و مشکلات افزود: همانطور که شما انتظارتی  از مدیران استان دارید و ما هم تلاش خود در راستای رفع این انتظارات را داریم ولی توقع ما هم از رسانه ها این هست که مطالب منتشر شده هم در جهت بهبود کارها و اصلاح مدیریت استان باشد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در بخشی از صحبت‌های خود اظهار داشت: ارشاد خراسان رضوی از پیشنهادات و انتقادات سازنده استقبال می‌کند و آماده هستیم نقطه نظرات اصحاب رسانه را پیگیری کنیم.

دکتر مروارید را در این بازدید جمعی از مدیران، روابط عمومی ارشاد خراسان رضوی و افشین تحفه‌گر؛ معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل همراهی می‌کردند

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید