اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:رسالت اصلی رسانه بیان دغدغه مردم باشد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:رسالت اصلی رسانه بیان دغدغه مردم باشد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: رسالت اصلی رسانه داشتن دغدغه مردم و انعکاس مشکلات آنان است لذا در هر جایگاه و با هر خط مشی سیاسی باید دغدغه های مردم را در اولویت کار خود قرار دهد.

جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خراسان رضوی "روز خبرنگار را به رئیس و خبرنگاران این مرکز تبریک گفت .

وی اظهار داشت : دست رسانه ها در انعکاس مطالب باید باز باشد و همه چیز را به صورت شفاف بیان کنند که تحقق این مهم به تحکیم مبانی نظام کمک می کند.

وی اظهار داشت: بیان انتظارات مردم از دولت و نظام باید در راس کار رسانه ها قرار گیرد، تا زمانی که رسانه ها مشکلات و خواسته های مردم را مطرح نکنند، دستگاه های دولتی و سایر ارکان نظام نمی توانند نسبت به رفع مشکلات اقدام نمایند.

مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هم اکنون با توسعه فضای مجازی و فعالیت پیام رسان های داخلی و خارجی، جریان رسانه ای در کشور دچار ضعف شده به طوری که به میزان سالهای گذشته بر فضای جامعه تاثیرگذار نیست.

مروارید افزود: گاهی یک کلیپ بی نام و نشان در فضای مجازی به مراتب تاثیرگذاری بیشتری بر مردم دارد.

وی اظهار داشت: با توسعه پیام رسان ها در فضای مجازی فاصله مردم با رسانه ها در حال افزایش است لذا باید برای تغییر این شرایط فکر اساسی کرد.

 

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید