اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد:تقویت فرهنگ کتابخوانی و ترغیب نوجوانان و جوانان به مطالعه بیشتر ضروری است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد:تقویت فرهنگ کتابخوانی و ترغیب نوجوانان و جوانان به مطالعه بیشتر ضروری است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد بر ضرورت تقویت فرهنگ کتابخوانی و ترغیب و تشویق نوجوانان و جوانان به مطالعه بیشتر تاکید کرد.

در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی کارگاه آموزشی تسهیل گران باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد برگزار گردید.

حمیدرضا مهدوی مقدم  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناباد  تقویت فرهنگ کتابخوانی- عادت دادن دانش آموزان برای مراجعه به کتابخانه ها و کتابفروشی ها کمک به تقویت کتابخانه های کوچک و ارتباط بین اهل قلم و کودکان و نوجوانان را از اهداف این باشگاهها بیان نمودند و از کلیه اعضای شرکت کننده در باشگاه خواست تا با همفکری یکدیگر برای  به وقوع پیوستن این اهداف گام های موثری بردارند .

در ادامه تمامی سرفصلهای آموزشی ( کتاب برگزیده – نامه به نویسنده – فیلم برگزیده ) مربوط به این کارگاه بیان و قرار  شد برای اعضای شرکت کننده در باشگاه گواهی صادر و از اول مهر ماه برای ثبت باشگاهها در سامانه اقدام شود.

این کارگاه با حضور 24 نفر از معلمین ، مربیان مهدکودک ها ،کانون پرورش فکری کودکان ،کتابداران و رابطین فرهنگی ادارات شهرستان برگزار شد .

 

۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید