اخبار

شب داستان‌نویسان اسفراین و نیشابور برگزار شد

شب داستان‌نویسان اسفراین و نیشابور برگزار شد
انجمن داستان سیمرغ نیشابور نشستی با عنوان «شب داستان‌نویسان اسفراین و نیشابور» را با حضور جمعی از داستان‌نویسان مطرح این دو شهرستان در کتابخانه دکتر علی شریعتی نیشابوربرگزار کرد.

دبیر انجمن داستان سیمرغ  نیشابور اظهارکرد:همزمان با چهارمین سالگرد تاسیس انجمن داستان سیمرغ نیشابور، نشست ادبی «شب داستان نویسان اسفراین و نیشابور» با حضور نویسندگان مطرح این دو شهرستان در کتابخانه دکتر علی شریعتی نیشابوربرگزار شد.

مصطفی بیان گفت:هدف از این نشست تبادل دیدگاه‌ها و انتقال تجربه در داستان نویسی  است و این فرصت را یک فرصت طلایی برای یافتن دوستان جدید و داستان خوانی هر چه بیش‌تر می دانیم.

وی خاطرنشان کرد: از جمله مهمانان این نشست، علی قربانی شیرازی دبیر کارگاه داستان نویسی "سوم شخص"، مجتبی هژبری، معصومه قدردان، شیما محمدزاده، یوسفعلی یوسف نژاد و برخی دیگر از داستان نویسان اسفراین بودند.

بیان یاد آورشد: از نویسندگان نیشابورنیزپونه شاهی، سیما رحمتی، مجید نصرآبادی ،جلیل اله خانی ،جواد زروندی و جمعی از فعالین و علاقه‌مندان به این عرصه حضور داشتند.

وی عنوان کرد: با حضور نویسندگان مطرح دو شهرستان اسفراین و نیشابور بازدید از آرامگاه خیام ، عطار ومشاهیرنیشابوری هم از دیگر برنامه‌های شب داستان‌نویسان اسفراین و نیشابوربود.

دبیر انجمن داستان سیمرغ  نیشابور تصریح کرد: امیدواریم که در آینده شاهد برگزاری هرچه بیش‌تر و با کیفیت‌تر چنین نشست‌هایی به صورت ادواری و منظم با سایر شهرستان‌ها باشیم.

۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید