اخبار

مدیران و اعضای کانون های مساجد سنگربانان فرهنگ و هنر هستند

مدیران و اعضای کانون های مساجد سنگربانان فرهنگ و هنر هستند
معاون فرهنگ و هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با اشاره به اینکه امسال ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد کشور در حوزه اوقات فراغت مشارکت دارند، گفت:مدیران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگربانان فرهنگ و هنر هستند.

«سعید سعادتی» در گردهمایی مدیران کانون های مساجد خراسان رضوی که به منظور توجیه برنامه های اوقات فراغت و با شعار اخلاق، نشاط و معنویت برگزار گردید، گفت:خداوند نعمت هایی را برای ما ایرنیان به عنوان یک معمت خاص عمایت کرده که شاید در لابه لای زندگی روزمره دچار فراموشی شده ایم، خدا را شاکریم که در عصر انقلاب اسلامی تنفس می کنیم و در عصری زندگی می کنیم که عصر عزت مسلمین و پرچمداری اسلام در منطقه است.

معاون فرهنگ و هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با بیان اینکه اگه انقلاب دیروز از فرودگاه و میدان آزادی شروع شد، امروز شعاع انقلاب ملت های آزادی خواه را در برگرفته است، اظهارداشت:آرزوی دیرینه امام(ره) که صدور انقلاب به کشورهای دیگر بود به واقعیت تبدیل شده است.

سعادتی ادامه داد: امروز به برکت نظام اسلامی و خون شهدا و همچنین تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب تا نزدیکی های کاخ سفید توسط ملت های مختلف و صاحبان تفکر تسخیر شده است، افزود:به تعبیر رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب با دوگانه اسلام و استکبار مواجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه طبق نظریه اندیشکده های غربی نظام سلطه از نظر سیاست مکتبی، اقتصادی و توان اداره جامعه در حال کشیدن نفس های آخر است، بیان کرد:۴۰ سال است که کشورهای استعمارگر با ترفندهای مختلف در صدد نابودی کشور هستند اما به مقصودشان نرسیدند چرا که نظامی که مردم پشتیبان آن هستند فروپاشی آن غیر ممکن است.

معاون فرهنگ و هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس افسران جنگ هیچگاه به خاطر نداشتن امکانات جبهه را خالی نکردند لذا مردم هم باید سنگر مسجد و محلات را حفظ کنند، گفت:نظام سلطه ناکارآمدی اسلام و انقلاب را نشانه رفته و ما باید کارآمدی اسلام را بزرگ کنیم.

سعادتی با بیان اینکه ما باید به ظرفیت های خودمان تکیه کنیم که در این صورت برای همه مسائل راهکار خواهیم یافت، افزود:امسال در برنامه ریزی های اوقافت فراغت به سن زیر ۱۶ سال هم توجه شده است، در اوقات فراغت امسال ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد کشور در حوزه اوقات فراغت مشارکت دارند و کانون هایی که فعالیت بیشتری دارند به عنوان پایگاه های ویژه فعالیت خواهند کرد.

وی با اشاره به این که با تلاش همکاران در حوزه معاونت و شبکه سازی کارت هوشمندی با همکاری بانک ملی در حال طراحی است که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال شاهد صدور کارت هوشمند برای اعضای کانون های مساجد باشیم، اظهارداشت:اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد سنگربانان فرهنگ و هنر هستند.

۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید