اخبار

گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار شد

گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار شد
گردهمایی مدیران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی به منظور توجیه برنامه های اوقات فراغت با حضور مسئولین کشوری و استانی در مشهد برگزار شد.

گردهمایی مدیران و اعضای کانون های مساجد خراسان رضوی به منظور توجیه برنامه های اوقات فراغت با حضور «سعید سعادتی» معاون فرهنگی و هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور، «محمد حسین عبداللهی» مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و جمعی از مدیران و اعضای کانون های مساجد استان در مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) برگزار شد.

در این مراسم «سعید سعادتی» با بیان اینکه ما باید به ظرفیت های خودمان تکیه کنیم که در این صورت برای همه مسائل راهکار خواهیم یافت، افزود:امسال در برنامه ریزی های اوقافت فراغت به سن زیر ۱۶ سال هم توجه شده است، در اوقات فراغت امسال ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد کشور در حوزه اوقات فراغت مشارکت دارند و کانون هایی که فعالیت بیشتری دارند به عنوان پایگاه های ویژه فعالیت خواهند کرد.

معاون فرهنگی و هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با اشاره به این که با تلاش همکاران در حوزه معاونت و شبکه سازی کارت هوشمندی با همکاری بانک ملی در حال طراحی است که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال شاهد صدور کارت هوشمند برای اعضای کانون های مساجد باشیم، اظهارداشت:اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد سنگربانان فرهنگ و هنر هستند.

« محمد حسین عبداللهی» هم در ادامه مراسم اظهارداشت: در برنامه ریزی کلان ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور محورهای قرآن و عترت، آموزش و توانمند سازی، شبکه سازی و فضای مجازی، کتاب و کتابخوانی، هنر متعالی و فعالیت های اجتماعی را مورد توجه قرار داده که اگر کانون ها به این محورها توجه کنند حتما اوقات فراغت نتیجه بهتری خواهد داشت.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه در دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی برای موضوعات اوقات فراغت چشم انداز داریم، گفت در سال گذشته ۱۲ هزار برنامه در سطح کانون های مساجد خراسان رضوی برگزار و ۲۵۶ هزار نفر هم از این برنامه ها بهره مند شدند.

۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید