اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی خبری در نیشابور

برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی خبری در نیشابور
کارگاه آموزشی عکاسی خبری توسط کانون عکس انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیشابور برگزار شد.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیشابور اظهارکرد:کارگاه آموزش عکس خبری ویژه عکاسان خبری برگزار گردید.

مسعود سلیمانی سپهر گفت:این کارگاه  با همکاری  اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ونشریه خیام  نامه و با حضور 40 نفر از عکاسان نیشابور برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد:در این کارگاه آموزشی چهار ساعته با مربیگری "امین خسروشاهی "  از عکاسان خبری ودبیر سرویس عکس خبرگزاری ایسنا خراسان رضوی برگزار و به صورت تئوری و عملی مباحثی در خصوص الزامات عکاسی خبری و باید و نبایدهای این رشته مطرح شد.

سلیمانی سپهر یادآور شد:در این کارگاه مباحثی در خصوص آماده سازی و تنظیمات دوربین قبل از عکاسی، پیش‌بینی کردن مکان و زمان اتفاقات مهم در حین عکاسی، کادر بندی و اصول صحیح کادربندی و فعالیت صحیح و به موقع در حین عکاسی خبری نیزبه عکاسان آموزش داده شد.

وی عنوان کرد:در ادامه این کارگاه راهکارهای خرید دوربین مناسب و خطاهای فنی که عکاسان خبری در حین عکاسی انجام می‌دهند بیان گردید.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیشابور تصریح کرد:همچنین در بخشی از این کارگاه احسان اسحاقی سردبیر نشریه خیام نامه نیشابور  در باره اهمیت وجایگاه خبر و اصول اولیه خبرنویسی، آموزش تیترنویسی، گزارش نویسی، اصول مصاحبه و درست نویسی در خبر به صورت موجز به عکاسان حاضر آموزش لازم را ارایه نمود.

۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید