اخبار

استاندار خراسان رضوی: برای ایجاد زمینه مشارکت هنرمندان و فرهنگیان در اداره استان آمادگی داریم

استاندار خراسان رضوی: برای ایجاد زمینه مشارکت هنرمندان و فرهنگیان در اداره استان آمادگی داریم
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه فضای مجازی در عین خطراتی که دارد می تواند عمق فرهنگی جامعه را افزایش دهد، گفت: برای ایجاد زمینه مشارکت هنرمندان و فرهنگیان در اداره استان آمادگی داریم.
«علیرضا رزم‌حسینی» در جلسه اتاق اصحاب فرهنگ و هنر با بیان اینکه هر روز بیشتر از قبل به عمق ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی خراسان رضوی ایمان پیدا می کنم و اعتقاد دارم اگر از فرصت های موجود به درستی استفاده شود این استان در جهان اسلام همانند تابلو زرینی خواهد درخشید با انتقاد از ضعف در تولید محتوای فرهنگی برای ارائه در فضای مجازی اظهار کرد: با اینکه امروز شبکه های مجازی جایگاه ویژه ای در زندگی مردم پیدا کرده اند از این ظرفیت برای تولید محتوای فرهنگی غفلت شده است اما هنوز هم می توان با کمترین هزینه تولید محتوا داشت و در اختیار جامعه هدف قرار داد.
 استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه فضای مجازی در عین خطراتی که دارد، می تواند عمق فرهنگی جامعه را افزایش دهد، افزود: چرا شبکه های اجتماعی باید وسیله تفریحی و وقت گذرانی باشد، این ابزار باید در جهت تعالی فرهنگی جامعه مورد بهره برداری قرار گیرد.
 وی با تاکید بر اینکه برای ایجاد زمینه مشارکت هنرمندان و فرهنگیان در اداره استان آمادگی داریم، خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که خراسان رضوی را خردمندانه اداره کنیم؛ شما اصحاب فرهنگ و هنر به ما نقشه راه بدهید.
 رزم حسینی با بیان اینکه در عین رعایت موازین و مقررات می توان در راستای تعالی فرهنگی گام برداشت، بیان کرد: امیدواریم طی ماه های آینده با اجماع استانی، زمینه انسجام همه بخش ها و دستگاه های فرهنگی و هنری فراهم شود و گام های شایسته ای با مشارکت اصحاب فرهنگ و هنر برداشته شود.
 استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه نمایندگان اصحاب فرهنگ و هنر باید در جلسات فرهنگ عمومی استان حضور پیدا کنند و مطالبات خود را مطرح کنند، افزود:در جلسه کمیته رفع موانع تولید استان که یک شنبه هر هفته برگزار می شود، این موضوع را بررسی و موانع موجود را برطرف خواهیم کرد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید