اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: امیدوارم فعالیت های نوین و توسعه محوری را در حوزه هنرهای تجسمی شاهد باشیم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: امیدوارم  فعالیت های نوین و توسعه محوری را در حوزه هنرهای تجسمی شاهد باشیم
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امیدوارم با همدلی و هم افزایی فعالیت های نوین و توسعه محوری را در حوزه هنرهای تجسمی استان شاهد باشیم.
جعفر مروارید در نشستی صمیمی با هیات امنای انجمن هنرهای تجسمی خراسان رضوی که با هدف هم اندیشی، ترسیم افق ها و شناخت ظرفیت ها با هیات امنای جدید انجمن هنرهای تجسمی برگزار شد، گفت: امیدوارم با همدلی و هم افزایی فعالیت های نوین و توسعه محوری را در حوزه هنرهای تجسمی استان شاهد باشیم.
وی ادامه داد: وقتی هویت و تاریخ خراسان را مطالعه می کنیم شاهد وجود ظرفیت های عظیم فرهنگی و هنری در این استان هستیم که به جرائت می توان گفت که این استان و شهر پایتخت فرهنگی جهان اسلام است .
مروارید گفت: نگاه انجمن برای حضور اعضا در انتخابات باید حداکثری باشد تا شاهد انتخاباتی موفق باشیم، باید تلاش کنیم به مهمترین نتیجه انتخابات که همان نفع عمومی و حداکثری اعضای انجمن است برسیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه باید برون سپاری کارها صورت گیرد افزود: باید کار را به جامعه هنری و هنرمندان سپرد.
وی تاکید کرد: باید به آموزش توجه ویژه ای شود و ظرفیت های انجمن برای حضور هنرمندان جوان و جامعه دانشجویی در استان فراهم شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به تفاهم نامه فرهنگی و هنری بین این اداره کل با دانشگاه های فردوسی و آزاد اسلامی گفت: تلاش کنیم ارتباط دو سویه و مشارکت دانش آموختگان هنر در دانشگاه ها و اساتید و هنرجویان در انجمن ها فراهم شود .
وی در پایان تاکید کرد: تاسیس انجمن هنرهای تجسمی یک نهال نوپا است و نیازمند صیانت و نگهداری است تلاش کنید به یک هویت واحد برسید.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید