اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی درنگارخانه آتیه نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی درنگارخانه آتیه نیشابور
نمایشگاه نقاشی گروهی آثار هنرجویان نگارستان ایران درودی در نگارخانه آتیه نیشابور گشایش یافت.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: هنرمندان نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی گروهی آثار هنرجویان نگارستان ایران درودی درصدد است موضوعات مختلف را  به مخاطب ارایه کند.

حمید رضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی گروهی آثار هنرجویان نگارستان ایران درودی نیشابور که در آن 35 اثر نقاشی از 12 نفر در ابعاد 30*21 الی 70*50  سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک مدادرنگی، گواش، پاستل، آبرنگ، اکرولیک وکلاژ بوده وبا سبک رئالیسم و ذهنی است و موضوع طبیعت ،طبیعت بی جان و تخیلی می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه آثار هنرجویان نگارستان ایران درودی نیشابور  است که دانش آموخته در زمینه هنر نقاشی  از سن 4 تا 32سال زیر نظر استادان خویش  «ربابه دلخوش ومونا هنرمند» فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول امورهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی گروهی  آثار هنرجویان نگارستان ایران درودی از 26 الی 29 خرداد98هر روز از ساعت  ۱۷ الی ۲۱ بعدازظهر در محل نگارخانه آتیه واقع در بلوار امیرکبیر 1 ـ پلاک 11نیشابوربر پا می باشدو در معرض دید عموم علاقمندان  قرار دارد.

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید