اخبار

آغاز به کار 88 پایگاه اوقات فراغت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور

آغاز به کار 88 پایگاه اوقات فراغت فرهنگ و ارشاد اسلامی  نیشابور
همزمان با شروع اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان در تابستان1398، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور 88 پایگاه اوقات فراغت را دایر کرد.

دبیر ستاد اوقات فراغت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیشابور اظهار کرد: با تشکیل ستاد اوقات فراغت در این اداره و فعال نمودن دبیرخانه، برنامه های اوقات فراغت تابستان 98را درمراکز تحت پوشش و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در شهرها و بخشهای تابعه این شهرستان مشخص گردید.

حوریه نعیمی افزود: از تعداد  88 پایگاه، 25 پایگاه آن مستقر در کانون های فرهنگی و هنری مساجد، 47 آموزشگاه آزاد هنری وسینمایی، 4موسسه فرهنگی، هنری وموسسه قرآن و عترت و10  انجمن فرهنگی، ادبی و هنری  درپایگاه مجتمع امور هنری و یک پایگاه سینما شهر فیروزه و یک پایگاه در مرکز تربیت مدرس قرآن کریم می باشد که باتشکل کلاس های فرهنگی، هنری، ادبی و... اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان را پربار خواهد نمود.

وی خاطر نشان کرد: در این مراکز هنرجویان به طور میانگین در 30 رشته قرآنی، فرهنگی، ادبی و هنری آموزش های لازم را زیر نظر اساتید مجرب فرا می گیرند .

دبیر ستاد اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیشابور تصریح کرد: امیدواریم در تابستان 98 جذب افراد در کلاس ها ی اوقات فراغت نسبت به سنوات گذشته بیشتر باشد.

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید