اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی: مردمی بودن فعالیت های دهه کرامت جزء نقاط قوت این دهه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی: مردمی بودن فعالیت های دهه کرامت جزء نقاط قوت این دهه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان به ریاست استاندار با ۳۴ دستگاه اجرایی در فضای استان خراسان رضوی در دهه کرامت برنامه های متنوعی را با رویکرد مردمی برگزار می کنند.

«جعفر مروارید» در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور و استان با آیت الله علم الهدی افزود: ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان به ریاست استاندار با ۳۴ دستگاه اجرایی در فضای استان خراسان رضوی در دهه کرامت برنامه های متنوعی را با رویکرد مردمی برگزار می کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی اظهارداشت:در کنار شورای راهبردی، شورای هماهنگی و برنامه ریزی هم به ریاست استاندار تشکیل شده و کمیته های تبلیغات، بانوان، نظارت، خدمات شهری، فرهنگی و هنری، امور شهرستانها و کمیته رسانه قبل از شروع فعالیت های دهه کرامت برنامه هایی را با رویکرد معرفتی اجرا می کنند.

وی افزود:در کنار شورای دهه کرامت استان، شورای دهه کرامت کشوری هم فضای با شکوه دهه کرامت را در کشور انجام می دهند، در شهرستان های استان کمیته های ویژه ای تشکیل شده و همگام با کشور برنامه ها را پیش می برند و شعار امسال هم مهربانی به رسم اهل بیت(ع) است که برگرفته از زیارت جامعه کبیره می باشد.

مروارید ادامه داد:مردمی بودن فعالیت های دهه کرامت جزء نقاط قوت این دهه است البته ضعف هایی هم وجود داشته در سال‌های قبل که سعی شده برطرف گردد همچنین امسال با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب برنامه هایی با توجه به جوانان و رونق و همبستگی ملی در فضایی برگزار شود که معارف رضوی چراغ راهی برای حضور جوانان بر اساس مرجعیت علمی اهل بیت(ع) باشد.

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید