اخبار

ویژه برنامه های دهه کرامت باید با محوریت مردم برگزار شوند

ویژه برنامه های دهه کرامت باید با محوریت مردم برگزار شوند
جلسه شورای راهبردی دهه کرامت خراسان رضوی در دفتر معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری با جضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گزارشی از برنامه های پیش بینی شده برای این دهه ارائه کرد.

در ادامه سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در اجرای ویژه برنامه های دهه کرامت باید مردم نقش پررنگی داشته باشند و نهادهای متولی در جهت پشتیبانی از ظرفیت های مردمی تلاش کنند.

محمد صادق براتی اظهار کرد: در ایام تعطیلات عید سعید فطر همه امکانات برای خدمت رسانی به زائران مهیا شد و اقدامات خوبی به همت دستگاه های اجرایی انجام گرفت. 

وی افزود: با توجه به ارزیابی های انجام گرفته از نتیجه برنامه های سال گذشته دهه کرامت، دستگاه های عضو 8 کمیته ذیل شورای راهبردی باید در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت گام بردارند.

سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه ویژه برنامه های دهه کرامت امسال باید در راستای شعار سال باشد، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی باید از اجرای برنامه های تکراری پرهیز کرده و در تدوین ویژه برنامه های دهه کرامت، خلاقیت و نوآوری را مدنظر قرار دهند.

وی ادامه داد: در اجرای ویژه برنامه های دهه کرامت باید مردم نقش پررنگی داشته باشند و نهادهای متولی در جهت پشتیبانی از ظرفیت های مردمی تلاش کنند.

براتی همچنین بر لزوم تقویت نظارت ها برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها تاکید کرد و گفت: نباید اجازه داد که در نتیجه سوء استفاده های شخصی در حوزه اصناف و بازار، برای زائران بارگاه منور حضرت رضا(ع) در دهه کرامت، نارضایتی ایجاد شود.

وی اظهار کرد: به فرمانداران شهرستان های در مسیر ابلاغ شده است که ستادهای شهرستانی را تشکیل داده و برنامه ریزی های لازم را برای استقبال شایسته از زائران بارگاه منور رضوی در دهه کرامت انجام دهند.

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید