اخبار

هشتمین نمایشگاه صنعت چاپ در مشهد برگزار می شود

هشتمین نمایشگاه صنعت چاپ در مشهد برگزار می شود
جلسه هماهنگی درخصوص برگزاری دو کلان رویداد فرهنگی درحوزه چاپ و نشر در محل دفتر معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

افشین تحفه گر معاون فرهنگی و مطبوعاتی در این باره گفت:با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و نامگذاری سال به نام ''رونق تولید'' بر آن شدیم تا در نیمه دوم سال جاری نسبت به برگزاری دو رویداد مهم در حوزه چاپ و نشر اقدام نماییم.

وی افزود:هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و تبلیغات و نیز برگزاری میز همکاریهای اقتصادی کشوری درحوزه چاپ ونشر دو رویدادی است که به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

تحفه گر گفت: باتوجه به توانمندی استان و کشور درصنعت چاپ و نیز مطالبه بسیاری از کشورها برای تهیه محصولات چاپی از استان خراسان رضوی در نظر است این دو کلان رویداد فرهنگی با حضور 10 کشور عضو اکو (پکو) و نیز فعالان حوزه چاپ و نشر در دنیا از جمله آلمان چین، ترکیه و... برگزار گردد.

تحفه گر همچنین افزوذ: باتوجه به تنوع و تکثر صنعت چاپ دراستان و توانایی تبادل محصولات چاپ و نشر با سایر کشورها و علاقمندی این کشورها به استفاده از تجارب وخدمات چاپی در خراسان رضوی می توان این استان را به بار انداز صنعت چاپ در کشور تبدیل کرد.

گفتنی است این جلسه با حضور رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان و دو موسسه برگزارکننده وکارشناسان حوزه چاپ و نشر استان تشکیل گردید.

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید