اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی «۵ روایت» در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی «۵ روایت» در نیشابور
نمایشگاه نقاشی «۵ روایت» آثار هنرمند نیشابوری «عبداله محمودی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا شد.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان  نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی «۵ روایت» در صدد است آثار هنری  جدیدی را  از هنرمند نیشابوری « عبداله محمودی » به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی «۵ روایت » آثار هنرمند نیشابوری «عبداله محمودی» است که در آن 5 اثر نقاشی در ابعاد ۱۸۰*۸۰  سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک اکرولیک روی بوم است وبا سبک  رئالیسم  طراحی شده وبه موضوع تولید ذغال به روش سنتی می پردازد.

آتشی خاطر نشان کرد:«عبداله محمودی» کارشناس ارشد نقاشی، مدرس دانشکده هنر نیشابور است که تاکنون  ۷ نمایشگاه انفرادی و ۱۰ نمایشگاه گروهی داشته و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن می باشد.

مسئول  امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «۵ روایت»  از 18 الی 23 خرداد 98 هر روز از ساعت 17 الی 20 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور واقع در خیابان شهید جعفری(راه آهن) ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید