اخبار

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز قدس

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز قدس
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی بیانیه‌ای، مردم شهید پرور استان و اصحاب فرهنگ و هنر را به حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

مقام معظم رهبری: «ما در جمهوری اسلامی مساله فلسطین برایمان یک مساله تاکتیکی نیست، یک استراتژی سیاسی هم نیست، مساله عقیده است، مساله دل است، مساله ایمان است.»

روز قدس را بنیانگذار جمهوری اسلامی(ره) بر تارک تاریخ به یادگار گذاشت تا مسلمان جهان از ظلمی که ستمگران بر ملت مظلوم فلسطین روا می کنند، غافل نمانند. این فریاد بیدار باش امام خمینی(ره)، شلاقی بود بر ذهن های خفته ملت اسلام، تا از خواب غفلت بیدار شوند و در برابر مستکبرین تاریخ، قیام کنند. اکنون که سال ها از سخنان آن بزرگ مرد همیشه جاوید گذشته است، می بینیم که روز قدس، مرزها را در نور دیده و در اعماق دل و جان ملت های آزاداندیش جهان و به ویژه کشورهای اسلامی، نفوذ کرده است.

روز قدس، نماد بیداری و آگاهی جهان اسلام و ملت های مسلمان است. حضور یکپارچه مردم روزه دار در راهپیمایی بزرگ روز قدس، به استکبار جهانی و خائنان به آرمان های فلسطین خواهد فهماند که مسلمانان جهان، هرگز از اصول و آرمان های خود دست نخواهند کشید و هم چنین به مبارزان فلسطینی، این امید را می دهد که در مبارزه خود علیه رژیم صهیونیستی، تنها نیستند و تمامی مسلمانان جهان همواره یار و یاور آن ها خواهند بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام حضور  گسترده کارکنان این اداره کل در چهلمین راهپیمایی این روز بزرگ بار دیگر از مردم شهید پرور به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر استان دعوت می کند تا همچون گذشته با حضور یکپارچه خود با آرمان‌های قدس شریف تجدید میثاق نموده و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان برسانند.

۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید