اخبار

برگزاری ضیافت افطاری اصحاب رسانه شهرستان نیشابور

برگزاری ضیافت افطاری اصحاب رسانه شهرستان نیشابور
ضیافت معنوی خانوادگی اصحاب رسانه شهرستان نیشابور و فیروزه با حضور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کارشناسان این اداره به میزبانی مجتمع فولاد خراسان برگزار شد.

مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان در ضیافت افطاری اصحاب رسانه شهرستان نیشابور و فیروزه اظهارکرد: فولاد خراسان معین اقتصادی شهرستان‌های نیشابور و فیروزه انتخاب‌شده است و برای حل مشکلات جامعه چندین هدف برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

سید حسین احمدی افزود: آموزش به روستاییان باهدف بهره‌وری بیشتر از زمین‌های کشاورزی و کشت و کارهای به روز یکی از برنامه‌های این مجتمع صنعتی است.

وی خاطرنشان کرد: دیگر برنامه اجرا شده مدیریت در زمینه آب است تا بتوانیم از این نعمت خدادادی بیشترین بهره را ببریم.

احمدی یادآورشد: بررسی راهبردی طرح‌های اقتصادی با استفاده از نخبگان در بخش‌های مختلف دیگر اقدام ما به‌عنوان معین اقتصادی است، همچنین برای اجرای بهتر کمیته‌های چندگانه نیز تشکیل و شروع به فعالیت کرده‌اند.

وی با اشاره به شرایط حساس جامعه و مشکلات اقتصادی عنوان کرد: ما باید با اقدامات جهادی و بسیجی همانند زمان دفاع مقدس در برابر تهاجم اقتصادی علیه کشورمان مقاومت کنیم و نخبگان در این بین می‌توانند تأثیر بسیاری بگذارند.

مدیرعامل فولاد خراسان گفت: همانند دوران دفاع مقدس که تلاش می‌کردیم هیچ‌کدام از تیرهایمان به هدر نرود امروز نیز در مباحث اقتصادی باید همین نگاه را داشته باشیم، منابع آبی کشور با راندمان ۳۰ تا ۴۰ درصد فعالیت می‌کنند که با در نظر گرفتن بهره‌وری، بازدهی بسیار پایین‌تری دارد.

معین اقتصادی شهرستان نیشابور بیان کرد: باید منابع بانک‌ها در ایجاد اشتغال و فعالیت‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری شود، نیت ما به‌عنوان معین اقتصادی این است که در راستای فرهنگ‌سازی از تمام ظرفیت‌های شهرستان استفاده نماییم.

وی در جمع  اصحاب رسانه  وخانواده ایشان با اشاره به جایگاه ویژه خبرنگاران در این فرهنگ‌سازی اذعان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه علاوه بر نقش اطلاع‌رسانی می‌توانند خود نیز با توجه به تجربه‌های مختلف و اطلاعات متنوع  در حل معضلات کمک فراوانی کنند.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان تصریح کرد: ما با دعوت از آحاد جامعه برای تعریف پروژه‌های اقتصادی از همه  افراد علاقه‌مند می خواهیم در حوزه‌های محیط‌ زیست، آب، کشاورزی، گسترش آموزش به مردم، پروژه‌ها و طرح‌های خود را ارائه نمایید تا از توان همه افراد برای گسترش اهداف خود استفاده نمایید.

گفتنی است ضیافت معنوی خانوادگی اصحاب رسانه شهرستان نیشابور و فیروزه با حضور رمضانعلی بیات  سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و کارشناسان این  اداره به میزبانی مجتمع فولاد خراسان معین اقتصادی شهرتان نیشابور در سالن تشریفات این مجتمع همزمان با لیالی پرفیض قدر برگزار گردید.

۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید