اخبار

کسب 9 مقام در جشنواره های بین المللی توسط عکاسان سبزواری در سال 97

کسب 9 مقام در جشنواره های بین المللی توسط عکاسان سبزواری در سال 97
عکاسان سبزواری امسال به 76 جشنواره بین المللی راه یافتند و موفق به کسب 9 رتبه برتر شدند.

رضا شجاع مقدم سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سبزواردرهمایشی که به منظور پاسداشت و حمایت از زحمات عکاسان شهرستان سبزوار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن عکاسان و شهرداری سبزوار در تالار بیهقی برگزار شد ضمن اعلام این خبر افزود : عکاسان فعال شهرستان که نسبت به بیمه خود اقدام نکرده اند می توانند در سال 98 به بخش هنری و سینمایی این اداره مراجعه و موضوع بیمه خود را پیگیری کنند.

محمود حیطه مسئول انجمن عکاسان سبزوار نیز در این همایش که با هدف قدردانی از عکاسان برتر شهرستان سبزوار برگزار شد اظهار داشت: عکاسان این شهر در جشنواره بین المللی آساهی شیمبون ژاپن ، تاجیک فوتو آرت ، فیلارمونیای قرقیزستان، آل حمدان امارات و خیام حائز مقامهای اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: سیدعلی حسینی فر عکاس سبزواری ماه گذشته موفق به کسب مدال طلای جهان در جشنواره بین المللی آساهی شیمبون ژاپن شد.

مسئول انجمن عکاسان سبزوار گفت: عکاسان سبزواری امسال در 147 جشنواره مختلف کشوری نیز حضور داشتند و موفق به کسب 45 مقام ملی شدند.

حیطه افزود: این افتخار آفرینی ها مرهون زحمات و تلاش خود عکاسان بوده و انجمن عکاسان نیز تنها توانسته با فراهم آوردن بستر مناسب، مقدمات تحقق این موفقیتها را فراهم آورد.

یاد آوری می شود درحال حاضر حدود 150 عکاس سبزواری عضو انجمن عکاسان سبزوار هستند.

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید