اخبار

فراخوان نهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی منتشر شد

فراخوان نهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی منتشر شد
سرپرست اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فراخوان نهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نجمه منوچهری افزود: ناشران و پدیدآورندگان آثار تا 15 مرداد ماه می توانند آثار خود را در موضوعات کلیات، زبان، ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه، علوم پزشکی، فنی و مهندسی را به این اداره کل اداره امور فرهنگی ارسال نمایند این موضوعات به صورت تخصصی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی از ارزیابی موضوعات خاص در این دوره انتخاب کتاب سال خبر داد و اظهار داشت: موضوعات خاص در نظر گرفته شده برای این دوره از انتخاب کتاب سال شامل: فرهنگ رضوی،دفاع مقدس ، ایثار و شهادت، جنگ نرم، عفاف و حجاب می باشد.

منوچهری ادامه داد: آثار ارسالی جهت شرکت در این دوره انتخاب کتاب سال باید دارای یکی از این شرایط باشد؛ پدید آورنده اثر باید خراسانی بوده و یا در خراسان رضوی سکونت داشته باشد، موضوع کتاب به نوعی مرتبط به استان خراسان رضوی باشد، کتاب توسط یکی از مؤسسات انتشاراتی خراسان رضوی به چاپ رسیده باشد.

وی افزود: کتابهای ارسالی الزاما باید چاپ اول بود و در سال 1390 به چاپ رسیده باشند.

سرپرست اداره امور فرهنگی بیان داشت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اداره امور فرهنگی مراجعه و تماس حاصل فرمایند.

۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید