اخبار

به مناسبت روز قلم همایش داستان نویسان خراسان رضوی برگزار می شود

به مناسبت روز قلم همایش داستان نویسان خراسان رضوی برگزار می شود
سرپرست دفتر شعر و ادب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت:همایش داستان نویسان و تجلیل از پیشکسوتان عرصه داستان نویسی در خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمید صمدی افزود: به مناسبت روز قلم همایش داستان نویسی با حضور مدیر عامل بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در این همایش از 4 پیشکسوت عرصه داستان نویسی و یک فعال داستان نویس تجلیل می شود.

صمدی همچنین از برگزاری اختتامیه مسابقه داستان نویسی داستان کوتاه و کوتاه خبر داد و گفت: فراخوان این مسابقه 20 خرداد ماه منتشر شده است و علاقمندان می توانند تا 8 تیرماه آثار خود را در دو موضوع آزاد و انتظار برای شرکت در این جشنواره ارسال نمایند.

وی افزود: در اختتامیه این مسابقه که همراه با همایش داستان نویسان برگزار می شود از 5 برگزیده تقدیر خواهد شد.

سرپرست دفتر شعر و ادب ارشاد خراسان رضوی بیان داشت: علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر در یک صفحه A4 به پست الکترونیکی جشنواره به آدرس Adabi.ostan@yahoo.com ارسال نمایند و جهت اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره واقع در مجتمع فرهنگ و هنری امام رضا(ع) دفتر شعر و ادب تماس بگیرند.

وی ادامه داد: همایش داستان نویسان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با حمایت بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان توسط موسسه فرهنگی و هنری انتظار قائم برگزار می شود.

۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید