اخبار

نیشابور صاحب دو نشریه جدید شد

نیشابور صاحب دو نشریه جدید شد
در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات کشور با صدور مجوز دو نشریه جدید برای شهرستان فرهنگ پرور نیشابور موافقت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید احمد قلندری رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور  با اعلام مطلب فوق افزود : در آخرین جلسه هیأت نظارت برمطبوعات کشور که در تهران  با حضور اعضا برگزار گردید ، تقاضاهای صدور مجوز نشریات استان خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 21 نشریه مجوز انتشار دریافت کردند.

وی گفت:در این بین تعداد 7 دوهفته‌نامه 5 ماهنامه، 5فصلنامه و 4 دو فصلنامه مجوز انتشار گرفتند. همچنین در این جلسه با تغییر صاحب امتیازی و مدیرمسئولی نشریه 15 موافقت و تغییر وضعیت 9 نشریه بررسی شد.

قلندری خاطر نشان کرد:  در این جلسه همچنین دو هفته‌نامه «مهر نیشابور» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «علی جدی»  و ماهنامه «بامداد نیشابور» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «مهدی ادیبان» پروانه انتشار گرفتند.

وی یاد آور شد: مردم نیشابور در تمامی زمینه های مذهبی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، ورزشی و ... نشریات را خریداری و مطالعه می کنند.

قلندری تصریح کرد: ما امیدواریم با نگرش خوبی که در میان مردم نیشابور به مطبوعات به عنوان رکن چهارم دمکراسی وجود دارد شهرداری و شورای اسلامی شهر مکانهایی را جهت ایستگاه روزنامه و خانه مطبوعات در سطح شهر به خصوص بوستان ها، ایستگاههای اتوبوس ، پایانه های مسافربری و راه آهن ایجاد  نماید تا مردم در اوقات فراغت نشریات را مطالعه نمایند .

۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید