اخبار

همایش مقابله باجنگ نرم در نیشابور برگزار شد

همایش  مقابله باجنگ نرم در نیشابور برگزار شد
با حضور جمع کثیری از روحانیون ،مدیران ، کارکنان و اصحاب فرهنگ و هنر همایش دوره ی آموزشی یک روزه ی مقابله باجنگ نرم در محل تالارادیب اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور برگزار شد.
<:xml><:xml><:xml>

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید احمد قلندری رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور  در این همایش اظهار داشت: بر اساس فرامین مقام معظم رهبری  امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است چراکه دشمن به دنبال استحاله فرهنگی وسیاسی از درون نظام است  وهدف قرار دادن ذهن مردم به خصوص جوانان می باشد و هدف ما از برگزاری این همایش استقلال فرهنگی ومصونیت مدیران فرهنگی هنری مراکز از نفوذ فرهنگ اجانب ، اعتلای آگاهیهای عمومی وتخصصی ، آشنایی با نحوه تأثیرگذاری دشمن بر افکار ، اندیشه ها و عواطف و احساسات و در نهایت تأثیرگذاری بر اراده ها می باشد و امروز با اهتمام معاونت امور هنری اداره کل  فرهنگ وارشاد اسلامی  خراسان رضوی این مهم به سرانجام رسید.

سیدجلال امینی کارشناس و هادی سیاسی ممتاز سپاه و بسیج نیز در این مراسم عنوان داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی   امروز دو عامل دشمن شناسی و عبرت آموزی از دستاوردهای نظام بوده است .

وی به مراحل پالایش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد وگفت: طی شش مرحله این پالایش صورت پذیرفته است  1-جریان ملی گراها و لیبرال ها 2- جریان شریعت مداری و قطب زاده 3- جریان بنی صدر و منافقین 4- جریان باند مهدی هاشمی و عزل منتظری  5- جریان خروج سکولار ها از حاکمیت  6- جریان فتنه 88  از این مراحل می باشد.

این کارشناس و هادی سیاسی ممتاز سپاه و بسیج خاطر نشان کرد: غرب و استکبار جهانی با شبیه سازی انقلاب های رنگی در منطقه قصد بازسازی آن را در کشورمان در جریان فتنه 88 داشتند که نقشه آنها با تدابیر مقام معظم رهبری و به برکت خون شهیدان ناکام ماند.

وی یادآور شد:مهمترین راهبرد های استکبا ر جهانی در حال حاضر علیه انقلاب اسلا می تشدید فشارهای سیاسی و تحریم های بین المللی – تغییر موازنه استراتژیک در منطقه و بی ثبات سازی محیط داخلی ایران است .

سیدجلال امینی تصریح کرد: حفظ سه شاخصه اصلی ( 1- اطاعت کامل و صد در صد از ولایت فقیه  2- حفظ ایمان و معنویت 3- برخورداری از بصیرت ) را از مهمترین ویژگی های نیروهای انقلاب برشمرد که توجه لازم و عمل به آنها همچون گذشته انشااله دشمن را ناکام خواهد گذاشت. 

۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید