اخبار

برگزاری نشست سر گروههای طرح صالحین بسیج هنرمندان در تایباد

برگزاری نشست سر گروههای طرح صالحین بسیج هنرمندان در تایباد
رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی تایباد با تاکید بر مطالعه نظرات ارزشمند و بی نظیر مقام معظم رهبری در موضوع فرهنگ و هنر و خصوصا ویژگی های هنرمند متعهد و هنرفاخر،آشنایی بااین رهنمودها و ظرات صائب را برای بسیجیان هنرمند لازم و ضروری و راهگشا دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حمزه آزاد در نشست سر گروههای طرح صالحین بسیج هنرمندان والاترین و مهمترین خدمت به جمهوری اسلامی را امروز حضورفعال هنرمندان و فرهیختگان در عرصه های تخصصی فرهنگی و هنری دانست و دلیل آنرا نیز حضور دشمن در این عرصه ها و سرمایه گذاری کلان عنوان کرد.

مسوول بسیج هنرمندان شهرستان تایباد افزود:در جنگ نرم تاصحنه را نشناسیم هرکز موفقیت ما چشمگیر نخواهد بود. امروز ما باید در عرصه فیلم و سینما، نمایش، توسعه شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای، خبرگزاری های قدرتمند و تاثیرگذار در سطح کلان مملکتی با تدبیر مسئولان سرمایه گذاری کنیم خصوصا در بحث خبرگزاری جهانی که در این زمینه وضع ما در مقایسه با کشورهای استکباری و حتی کشورهای حوزه خلیج فارس که آنها هم از آبشخور سرمایه داران تغذیه و به نفع غرب عمل میکنند آشکار است.

۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۴:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید