اخبار

نیشابور میزبان همایش جنگ نرم می شود

نیشابور میزبان همایش جنگ نرم می شود
با حضور بیش از 200 نفر ازمدیران ، کارکنان و اصحاب فرهنگ و هنر همایش دوره ی آموزشی یک روزه ی جنگ نرم در محل تالارادیب اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نرجس مقدم پاشا کارشناس آموزش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام این خبر اظهار داشت: جنگ نرم ادب بندگی، ادب همسرداری، ادب فرزندی و ادب شاگردی را از ما می  گیرد و ما را به انسانهایی بی هویت تبدیل می  کندو هدف از برگزاری این همایش را استقلال فرهنگی ومصونیت مدیران فرهنگی هنری مراکز از نفوذ فرهنگ اجانب ، اعتلای آگاهیهای عمومی وتخصصی ، آشنایی با نحوه تأثیرگذاری دشمن بر افکار،  اندیشه ها و عواطف و احساسات و در نهایت تأثیرگذاری بر اراده ها دانست.

  وی گفت:جنگ نرم کودتایی است که همه داشته های ارزشمندمان را از ما می گیرد  وما  در کشوری هستیم  که  شهیدان ،  جانباز گرانقدری را برای دفاع مقدس تقدیم این انقلاب کرده ایم که اینها فداکاری های مردم غیور این مرز وبوم است که برای بقای اسلام انجام شده است، و امروز  بایدپیام هنرمندان ما تناسب با ارزشهای  ما داشته باشد.

وی قدرت و سرمایه را دو اصل مهم برای  زندگی بشر دانست و افزود: منظور از قدرت دانش، آگاهی و انگیزه است که اگر فردی از این سه اصل بی بهره باشد ناتوان خواهد بود.

مقدم پاشا خاطر نشان کرد: سرمایه انسان نیز سلامت جسمی، روانی و ادب  اوست  که در جنگ نرم دشمن تلاش  می کند تا این قدرت و سرمایه انسانی را  از ما بگیرد، ما را از دانش  و انگیزه تهی کند و سلامت روان، دقت و تمرکز  و ادب ما را از ما سلب کند.

وی تصریح کرد:استاد این دوره که با حضور بیش از 200 نفر ازمدیران ، کارمندان و اصحاب فرهنگ و هنر زیرمجموعه اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار می شود جلال امینی کارشناس و هادی سیاسی ممتاز سپاه و بسیج است و در پایان نیز به کلیه شرکت کنندگان گواهینامه آموزش ضمن خدمت اعطاء خواهد شد .

۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید