اخبار

اداره ارشاد نیشابور 145 پایگاه اوقات فراغت را دایر کرد

اداره ارشاد نیشابور 145 پایگاه اوقات فراغت را دایر کرد
همزمان با فصل تابستان و شروع اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور 145 پایگاه اوقات فراغت را در سطح شهرستان دایر کرد .
<:xml><:xml><:xml>

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام هادی حسین آبادی دبیر اوقات فراغت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیشابور  با اعلام  این مطلب فوق افزود : با برنامه ریزی مدون و تشکیل ستاد اوقات فراغت در این اداره و براساس چارت تشکیلاتی  که بافعال نمودن دبیرخانه برنامه های اوقات فراغت تابستان امسال را در 30آموزشگاه آزاد هنری وانجمن های هنری و 17 موسسه فرهنگی ، هنری ، موسسه قرآن و عترت  و انجمن های فرهنگی وادبی تحت پوشش این اداره فعالیت خود را در شهرها و بخشهای تابعه نیشابور متمرکز نمودیم .

وی گفت : از تعداد  145 پایگاه که 89 پایگاه آن مستقر در کانون های فرهنگی و هنری مساجد ، 11پایگاه مستقر در کتابحانه های عمومی شهرستان و 2 پایگاه مجتمع امور هنری ویک پایگاه در مرکز تربیت مدرس قرآن کریم می باشد که در کلاس های فرهنگی ، هنری و کتابخانه ها اوقات فراغت نوجوانان و جوانان سپری خواهد شد .

حسین آبادی اظهار داشت : در این مراکز هنرجویان به طور میانگین در 30 رشته قرآنی ،فرهنگی و هنری آموزش های لازم را زیرنظر اساتید مجرب شهرستان فرامی گیرند .

مسوول اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیشابورخاطرنشان کرد: طی این مدت بازدید وسرکشی مستمر از پایگاه های اوقات فراغت باهمکاری ستاد شهرستان صورت  خواهدپذیرفت وهنرجویان از برنامه های جنبی ازقبیل :اردوهای سیاحتی وزیارتی- استخر-سینما وبازدید از اماکن گردشگری شهرستان استفاده می نمایند.

حسین آبادی تصریح کرد : شایان ذکر است با توجه به اینکه امسال رشد 27 درصدی پایگاه های اوقات فراغت رانسبت به سال گذشته شاهد هستیم وپیش بینی می شود تعداد جذب افراد در کلاس ها ی اوقات فراغت نسبت به سنوات گذشته بیشتر باشد .

۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید