اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی وخوشنویسی « نقش قلم » در نیشابور

برپایی نمایشگاه نقاشی وخوشنویسی « نقش قلم » در نیشابور
نمایشگاه نقاشی وخوشنویسی « نقش قلم » آثار بانوی هنرمند نیشابوری « تکتم شعبانی » در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابورگشایش یافت.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان جوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی« نقش قلم » در صدد است موضوعات آثار هنری را برای کشف رازهای معنوی به مخاطب ارایه کند .

حمید رضا آتشی  افزود: نمایشگاه نقاشی وخوشنویسی  « نقش قلم »  آثار بانوی هنرمند نیشابوری «تکتم شعبانی  » است که در آن  20 اثر نقاشی  رنگ روغن  ، مداد رنگی و   3 اثر خوشنویسی بصورت فارسی ولاتین   در ابعاد   18*24  تا  60*120سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن است وبا سبک های رئالیسم  وامپر سیونیسم است و موضوع طبیعت  وچهره می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد : این نخستین  نمایشگاه انفرادی تکتم شعبانی  است که 8 سال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و دارای مدرک کارشناسی  زبان انگلیسی   از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بوده  در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی وخوشنویسی « نقش قلم » از یکم  الی 5 دی 97 هر روز از ساعت 17 الی 20 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۱ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید