اخبار

بر پایی نمایشگاه نقاشی « روز نو » در نیشابور

بر پایی نمایشگاه نقاشی « روز نو » در نیشابور
همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه نقاشی « روز نو » آثار بانوی هنرمند نیشابوری « ام الفروه پنبه کار » در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابورگشایش یافت.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: بانوان هنرمند نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«روز نو  » در صدد است آثار هنری  جدیدی را همزمان با هفته پژوهش به مخاطب ارایه کندکه در نگارخانه کمال الملک برپاشده است.

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی « روز نو »  آثار بانوی هنرمند نیشابوری « ام الفروه پنبه کار  » است که در آن 20 اثر نقاشی در ابعاد   40*30 تا 70*100سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن  وسیاه قلم   است وبا سبک رئالیسم وهایپر رئال طراحی شده و موضوعات آن  گل، طبیعت ،طبیعت بی جان و چهره می باشد.

وی خاطر نشان کرد : این نخستین نمایشگاه انفرادی« ام الفروه پنبه کار »   است که دارای 5سال سابقه هنری نقاشی  است و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن می باشد.

مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « روز نو» از 24 الی 29 آذر 97 هر روز از ساعت 9 الی 13 ظهر و 16 الی 20 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

 

۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید