اخبار

تاتر«سَندرُم پای بیقرار» روی صحنه نیشابور

تاتر«سَندرُم پای بیقرار» روی صحنه نیشابور
تاتر «سَندرُم پای بیقرار» به نویسندگی علی حاتمی‌نژاد و رئوف دشتی و کارگردانی عبدالله برجسته در پلاتو چکاوک نیشابور به روی صحنه رفت.

مسئول دبیرخانه شورای نظارت برنمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان با ذوق و خوش قریحه ی تاترخراسان تاکنون با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی  توانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایندکه تاتر«سَندرُم پای بیقرار» نیز دربلک باکس  پلاتو چکاوک نیشابور به روی صحنه رفت.

حمیدرضا آتشی افزود :تاتر «سَندرُم پای بیقرار» را علی حاتمی‌نژاد و رئوف دشتی به رشته تحریر درآورده‌‌اند و عبدالله برجسته آن را کارگردانی می‌کند و در این نمایش بازیگران صاحب نام: محمدرضا صولتی، مسعود عقلی، ندا محمدی، مونا بارانی و محمدرضا لبیب به ایفای نقش پرداخته اند وحسین اکبرپور، مرتضی فتاحی ، علی رضایی ،سمیه ارقبایی ،پریا هروی ،شهاب افتخاری  ومصطفی نصیری به عنوان عوامل اجرایی همکاری دارند.

وی به داستان این نمایش اشاره کرد و گفت:این تاتر روایت‌گر بی‌طرف داستان مهاجرت است که پدیده مهاجرت را بدون هیچگونه قضاوتی توصیف می کند.

مسئول دبیرخانه شورای نظارت برنمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: تاتر «سَندرُم پای بیقرار»  از 11 الی 16 آذر97 از ساعت  17 الی 18:30 و 19 الی 20:30 بعداز ظهر در محل بلک باکس  پلاتو چکاوک  وقع در منوچهری شمالی 3 نیشابور ویژه عموم هنرمندان  و مردم فرهنگ و هنر دوست نیشابوری به روی صحنه می رود.                             
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید