اخبار

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:نگارخانه ها مرکز پیوند هنرمندان با جامعه اند

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:نگارخانه ها مرکز پیوند هنرمندان با جامعه اند
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نگارخانه ها به عنوان مرکز پیوند هنرمندان با جامعه اند.

محمدرضا محمدی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به دیدار مدیران نگارخانه ها و بازدید از اثار هنرمندان در نگارخانه های. روند . ترمه چی. فرزاد و رادین رفت و با آنها دیدار و گفتگو کرد.

 وی از نگارخانه ها به عنوان  مرکز پیوند هنرمند با جامعه یاد کرد و گفت : مدیران نگارخانه ها باید رابطه ی معنا داری بین تولید کننده یک اثر هنری و علا قمندان برقرار کنند .

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: ایجاد شبکه الکترونیکی بین نگارخانه ها کمک می کند تا آثار تولید شده ی هنرمندان در پراکندگی جغرافیایی نگارخانه های استان گردش کند و از طرفی  پیوند این شبکه با تولیدکنندگان ثروت  صاحبان سرمایه و مراکز اقتصادی و  تولید کنندگان اثار هنری برقرار شود .

روشندل رییس گروه امور هنری هم در این گفتگو  هنرمندان  را خلاق و اندیشه محور معرفی کرد و گفت: رسالت مدیر نگارخانه جای نهادن تولیدات در سبد جامعه است حرف مشترک و پایانی معاون هنری و سینمایی استان به همه ی مدیران نگارخانه تشکری صادقانه بود از اینکه هستند و چراغ داری می کنند تا هنر و مخاطبش هم نشین باشند.

۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید