اخبار

گشایش نمایشگاه نقاشی «زیبا و نجیب» در نیشابور

گشایش نمایشگاه نقاشی «زیبا و نجیب» در نیشابور
همزمان با میلاد مسعود نبی مکرم اسلام (ص)، امام جعفر صادق (ع) و گرامی داشت هفته بسیج نمایشگاه نقاشی «زیبا و نجیب» آثار جوان هنرمند نیشابوری «مجید شورابی» در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابورگشایش یافت.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان جوان نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«زیبا و نجیب»درصدد است موضوعات آثار هنری را به مخاطب ارایه کند .

حمیدرضا آتشی گفت: نمایشگاه نقاشی «زیبا و نجیب»  آثار جوان هنرمند نیشابوری «مجید شورابی» است که در آن 40 اثر نقاشی در ابعاد 70*70 تا 70*100   سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک،سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم و با سبک رئالیسم است و با موضوع طبیعت و چهره می باشد.

آتشی یادآور شد: این سومین نمایشگاه انفرادی مجید شورابی جوان هنرمند نیشابوری است که 5 سال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «زیبا و نجیب» از 3 الی 8 آذر 97 هر روز از ساعت 9 الی 13 ظهر و 16 الی 19 بعد از ظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید