اخبار

اختتامیه برنامه های هفته فرهنگی و هنری روستا در خواف

اختتامیه برنامه های هفته فرهنگی و هنری روستا در خواف
هفته فرهنگی و هنری روستا که به مدت یک هفته هرشب در مدرسه تاریخی غیاثیه روستای خرگرد برگزار شد، با تجلیل از مجریان و اصحاب فرهنگ و هنر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در مراسم اختتامیه که مسئول امور شهرستان های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، معاون فرماندار، هنرمندان و جمع زیادی از مردم حضور داشتند و هوا هم گرد و خاکی و نم نم باران درحال باریدن بود؛ سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواف با ارائه گزارشی از برنامه های انجام شده، اهداف برگزاری هفته فرهنگی و هنری روستا را یادآور شد و از استقبال بی سابقه مردم از این برنامه ها قدردانی کرد.

فلاح افزود: مردم کویری خواف با باد و طوفان بزرگ شده اند و این گونه گرد و خاک و وضعیت هوایی نمی تواند آنان را از صحنه خارج کند و علاقه مند هستند برنامه های فرهنگی و هنری را تا پایان دنبال کنند.

موسوی معاون فرماندار هم از برگزار کنندگان و حضور مردم در مراسم هفته فرهنگی و هنری روستا قدردانی کرد.

اجرای سرود (ای ایران) توسط هنرمندان و قرائت شعر و میان پرده نمایشی و تجلیل از مجریان و اصحاب فرهنگ و هنر از دیگر برنامه های مراسم اختتامیه هفته فرهنگی و هنری روستا در شهرستان خواف بود.

هفته فرهنگی و هنری روستا برای نخستین بار در شهرستان خواف اجرا شد که محفل انس با قرآن ، شب شعر و آوا ها و نواهای روستا ، هنرهای نمایشی، نمایش فیلم سینمایی ، همایش بصیرت افزایی ، کارگاه ها و نمایشگاه های طراحی و نقاشی ، مسابقات فرهنگی ، ایجاد نمایشگاه از توانمندی های کانون های فرهنگی و هنری روستاها از جمله برنامه های هفته فرهنگی و هنری روستا در این شهرستان بود.

۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید