اخبار

برگزاری جلسه ستاد اوقات فراغت در تایباد

برگزاری جلسه ستاد اوقات فراغت در تایباد
جلسه ستاد اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تایباد با حضور مؤسسات فرهنگی و هنری ، قرآن و عترت ، کانونهای فرهنگی و هنری مساجد و آموزشگاه های هنری و انجمن های فرهنگی و هنری در محل اداره شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی،حمزه آزاد رئیس اداره فرهنگی و ارشاد اسلامی برنامه ریزی مستمر ، استفاده از پتانسیل هنرمندان شهرستان، تخصصی برگزار شدن کلاسها ، تبلیغات مناسب را لازمه پر شور برگزار شدن کلاسهای اوقات فراغت دانست.

دکتر محمد ناصر مودودی استاد دانشگاه و رئیس انجمن نمایش تایباد و سایر حاضران در جلسه کمبود اعتبار  را از عمده ترین مشکلات مراکزی هنری دانستند و بر توجه بیشتر شورای اسلامی و شهرداری و سایر ادارات و نهادها به مراکز فرهنگی و هنری تأکید نمود و پیشنهاد راه اندازی تشکل هنرمندان و فرهیختگان شهرستان با عضویت کلیه مراکز فرهنگی و هنری و برگزاری جلسات مشترک با مسئولین و دفاع از حقوق هنرمندان در شهرستان مورد تصویب قرار گرفت.

کلاسهای اوقات فراغت مراکز فرهنگی و هنری شهرستان تایباد در 45 کانون فرهنگی و هنری مساجد ، 2 مؤسسه فرهنگی  و هنری ، 3 مؤسسه قرآنی ، 4 آموزشگاه هنری ، 8 انجمن فرهنگی و هنری و فروشگاههای محصولات فرهنگی در شهرستان تایباد برگزار خواهد شد.

۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید