اخبار

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از هنرستان هنرهای زیبای پسران

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از هنرستان هنرهای زیبای پسران
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ازهنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد بازدید و با مدیر این مجموعه گفتگوکرد.

جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با حضوردر هنرستان هنرهای زیبای پسران ضمن بازدید از بخش های اداری آموزشی این هنرستان شامل  کارگاه عکاسی ،موسیقی و کلاس ها و سالن های آموزشی، و... در جریان روند فعالیت هنرستان هنرهای زیبا قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی در ادامه با کارکنان هنرستان هنرهای زیبای پسران دیدار و گفتگو نمود.

مروارید در این جلسه با بیان اینکه هم اندیشی و هم گرایی سبب برطرف شدن مسائل می شود، گفت: اولویت نخست در هرکاری به ویژه فعالیت در هنرستان و سایر محیط های آموزشی توجه به آموزش، پرورش و تربیت علمی، فکری و روحی هنرجویان است و بنابراین لازم است همه در کنار هم برای رفع مسائل تلاش نماییم.

وی همچنین پیرامون تربیت و تعلیم هنرجویان هنرستان و ایجاد زمینه و بستری برای تربیت هنرجویانی که در آینده در زمره استادان طراز اول ملی و بین المللی باشند و استفاده از تجربیات پیشکسوتان و بهره گیری از انجمن ها در توسعه برنامه های آموزشی نکات و مواردی را یادآوری و تاکید نمود و در پایان با اشاره به لزوم تقسیم بندی موارد مطروحه از سوی کارکنان؛ بر ضرورت بررسی و رفع آنان در آینده نزدیک تاکید کرد.

علیرضا سیدآبادی مدیر هنرستان هنرهای زیبای پسران در ابتدای این جلسه توضیحاتی پیرامون تاریخچه، فعالیت ها و برنامه های این هنرستان و مسائل و دغدغه های حوزه کاری خود و دیدگاه های آموزشی، هنری ارائه نمود.

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید