اخبار

برپایی نمایشگاه نقاشی « زرد وسیاه » در نیشابور

برپایی  نمایشگاه نقاشی « زرد وسیاه » در نیشابور
نمایشگاه نقاشی گروهی « زرد وسیاه » آثار بانوان هنرمندنیشابوری « یگانه افتخاری والهام باغنوی » در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابورگشایش یافت.

مسئول هنری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنرمندان نوجوان و تحصیل کرده نیشابوری در رشته های هنری بخصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تا کنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی « زرد وسیاه » آثار هنری  بانوان هنرمندنیشابوری « یگانه افتخاری والهام باغنوی » درصدد هستند  کارهای هنری خویش را به مخاطب ارئه کنند .

حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشی « زرد وسیاه »آثار« یگانه افتخاری والهام باغنوی »  است که در آن27 اثر نقاشی در ابعاد   70*50   سانتیمتر برپا شده است .

وی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک سیاه قلم ،پاستل  ومدادرنگی است وبا سبک رئالیسم است و موضوع  چهره وطبیعت  می باشد.

آتشی خاطر نشان کرد : این سومین  نمایشگاه آثار بانوان هنرمند نیشابوری « یگانه افتخاری والهام باغنوی » است که دانش آموخته در زمینه هنر نقاشی  زیر نظر استاد خویش احمد کاشکی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

مسئول هنری  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « زرد وسیاه » 28 مهر الی 3آبان97 هر روز از ساعت  9 الی 13 و16 الی 19 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید