اخبار

جوانان نیشابوری آزمون فیلمسازی دادند

جوانان نیشابوری آزمون فیلمسازی دادند
همزمان با سراسر کشور سی و چهارمین آزمون ورودی دوره‌های بلندمدت فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان ایران درنیشابور برگزار شد.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: انجمن سینمای جوانان ایران دفتر نیشابور با سابقه سی ساله در زمینه آموزش سینما آزمون دوره جدید فیلمسازی را همزمان با سراسر  کشور برگزارکرد.

مسعود سلیمانی سپهر گفت: تعداد 30 نفر ازمشتاقان جوان نیشابوری هنر فیلم‌سازی و سینما برای ورود به بزرگ‌ترین و جامع‌ترین مرکز آموزش فیلم‌سازی در سطح کشور ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲۰ مهر 97 درآزمون ورودی این دوره شرکت نمودند .

وی خاطرنشان کرد:براساس دستورالعمل  معاونت فرهنگی وآموزش سینمای جوانان ایران،برگزیدگان این آزمون در دوره‌های جدید آموزش فیلم‌سازی از ابتدای آبان97 به طور یکپارچه در دفترنیشابور  هم‌زمان با سراسر کشور شرکت خواهند نمود.

سلیمانی سپهر یادآورشد:هنرجویان در این دوره آموزشی که به شیوه عملی و کارگاهی برگزار خواهد شد، ۱۳ درس از جمله: عکاسی، آشنایی با سینما، کارگردانی، فیلم‌‌برداری، تدوین، صدا و همچنین کارگاه‌‌های ایده تا فیلمنامه، کارگاه تدوین و صدا گذاری، کارگاه فیلم‌‌سازی مستند، داستانی و تجربه‌‌گرا  را با حضور اساتید برجسته و تراز اول کشور تجربه خواهند کرد.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: امتیازات  این دوره شامل: اهداء گواهینامه معتبر، ارائه رایگان تجهیزات فیلمسازی، برگزاری دوره های تخصصی پیشرفته و تکمیلی، کشف و حمایت از استعدادهای جوان، جلسات نمایش فیلم، فیلمنامه و نشست فرهنگی می باشد.

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید