اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با استاد عثمان محمد پرست

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با استاد عثمان محمد پرست
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با استاد عثمان محمد پرست پیشکسوت موسیقی مقامی و نوازنده دوتار و خیر مدرسه ساز دیدار و گفتگو کرد.

جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به همراه معاون هنری اداره کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد در منزل استاد عثمان محمدپرست حضور یافت و با وی دیدار و گفت وگو کرد.

وی با بیان اینکه افتخار می کنم که در محضر جنابعالی به عنوان پیشکسوت موسیقی و نیز خیر مدرسه ساز هستم گفت: استاد افتخار این استان و فرصت بی نظیر هنر خراسان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه امید است این استاد دوتار نواز کشور بهبود کامل حاصل نماید اظهار کرد: امیدوارم هرچه سریعتر بهبود کامل حاصل شود و شاهد هنرنمایی این استاد بزرگوار باشیم.

وی گفت: امیدوارم با آموزش و پژوهش بتوانیم موسیقی ایرانی بویژه موسیقی خراسان را که دارای جذابیت های منحصر به فرد خود است را گسترش دهیم .

استاد محمد پرست هم ضمن تشکر و قدردانی از حضور تمامی مسئولین که به دیدار وی آمده بودند وافزود: من برای تک تک شما دعای خیر می کنم و حضور شماها بر روی بستر من بیانگر آن است که خداوند من را دوست دارد از خداوند برای شما عزت را خواستارم.

۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید