اخبار

حمایت از سازندگان تولید فیلم کوتاه در نیشابور

حمایت از سازندگان تولید فیلم کوتاه در نیشابور
به منظور شناسایی وحمایت از استعدادهای جوان در حوزه فیلم کوتاه انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور دعوت به ارایه طرح و فیلمنامه جهت حمایت مالی در تولید می نماید.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: به منظور  شناسایی و حمایت از استعدادهای جوان در حوزه فیلم کوتاه داستانی، مستند  و انیمیشن این انجمن دعوت به ارایه طرح و فیلمنامه جهت حمایت مالی در تولید می نماید.

مسعود سلیمانی سپهر افزود: موضوع آثار ارائه شده آزاد بوده ولی طرح های مرتبط با فرهنگ، آیین، آداب، سبک زندگی ایرانی اسلامی، بومی محلی و محیط زیست دارای اولویت می باشند.

وی خاطرنشان کرد: ارایه طرح و فیلمنامه جهت حمایت مالی در تولید فیلم های کوتاه باید در حوزه داستانی، تجربه گرا، مستند و انمیشن باشد.

سلیمانی سپهر یادآور شد:ارائه طرح و فیلمنامه باید تایپ شده و حداکثر زمان فیلم 20 دقیقه باشد که جهت بررسی در شورای تولید دفتر انجمن سینمای جوان متشکل از سه نفر از فیلمسازان و مدرسین بررسی خواهد شد.

وی عنوان کرد: پس از بررسی و تصویب طرح در بازده زمانی یک هفته و عقد قرداد و پرداخت قسط اول فیلم‌های منتخب ارائه می گردد که صدور مجوز و هماهنگی با ادارات و سازمان های مرتبط به عهده انجمن سینمای جوان می باشد.

سلیمانی سپهر تاکید کرد:سقف حمایتی از آثار حداکثر 30 میلیون ریال بوده و انجمن صرفا نقش حمایت کننده دارد و تهیه کننده مشترک بوده و کارگردان مجوز شرکت در جشنواره ها ،مسابقات و ...را دارد.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر  تا 25 مهر97 صبح ها از ساعت 8 الی13  و 15 الی 19عصر به مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر نیشابور مراجعه و یا با  تلفن 42228900 تماس حاصل نمایند.

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید