اخبار

فراخوان چهارمین جشنواره عکس زعفران منتشر شد

فراخوان چهارمین جشنواره عکس زعفران منتشر شد
فراخوان چهارمین دوره جشنواره ملی عکس زعفران تربت حیدریه و زاوه توسط انجمن عکاسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه منتشر شد.

انجمن عکاسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تربت حیدریه برای چهارمین دوره با هدف معرفی این پایگاه مهم تولید و عرضه ی زعفران و همچنین برای ثبت و مستند سازی مراحل مختلف برداشت، فرآوری و بسته بندی زعفران و افزایش سرانه مصرف آن میزبان بهترین عکاسان ایران خواهد بود.

این جشنواره در موضوعات زعفران برداشت فرآوری و بسته بندی، زعفران داروی گیاهی هزاره سوم، زعفران عامل شادی و نشاط، زعفران غذاها، نوشیدنی ها و محصولات جانبی، زعفران گل سلامتی، زعفران ایرانی در عرصه ی جهانی، زعفران عامل اشتغال و توسعه ارزش های روستایی، زعفران بهداشت و افزایش راندمان تولید، زعفران در هنرهای اصیل ایرانی و اسلامی، زعفران صنعتی نوین، زعفران یک تجارت عادلانه، زعفران و مزارع ارگانیک آرمانی برگزار می شود.

جشنواره عکس زعفران در دو بخش بخش اصلی(حضوری) عکاسی با دوربین های دیجیتال: تک عکس و بخش جنبی (غیرحضوری) ارائه ی آثار عکس منطبق با موضوعات جشنواره که در سراسر ایران ثبت گردیده اند تا بدین ترتیب دبیرخانه جشنواره دارای آرشیوی کامل از عکسهای زعفران در موضوعات گوناگون از سراسر نقاط ایران باشد.

هیئت داوران این جشنواره ساعدنیک ذات، کیارنگ علایی و شادی قدیریان می باشند.

آخرین مهلت ارسال اثر در بخش جنبی 16 آبان ماه و در بخش اصلی 20 آبان ماه می باشد.

دبیرخانه این جشنواره در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی (جنب باغ ملی) می باشد و برای کسب اطلاع بیشتر علاقمندان می توانند به شماره  ۵۲۲۳۸۸۰۸ -۰۵۱ داخلی ۲ کارشناس هنری تماس بگیرند.

۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید