اخبار

ارائه تسهیلات ویژه مشاغل خانگی حوزه فرهنگ و هنر در نیشابور

ارائه تسهیلات ویژه مشاغل خانگی حوزه فرهنگ و هنر در نیشابور
کارشناس اشتغال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور از ارائه تسهیلات دولتی ویژه، جهت ایجاد اشتغال و حمایت از مشاغل خانگی در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان نیشابور خبر داد.

کارشناس اشتغال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برای ایجاد اشتغال و حمایت از مشاغل خانگی با محوریت فرهنگ، هنر و رسانه آماده معرفی متقاضیان جهت دریافت  تسهیلات ویژه دولتی می باشد.

علیرضا نوروزی افزود: متقاضیان وام مشاغل خانگی در حوزه های فرهنگی و هنری و رسانه  می توانند در بیش از 300 رشته شغلی در فرهنگ، هنر، رسانه، it، سمعی و بصری و امورسینمایی اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان رشته های فرهنگ، هنر، رسانه، it، سمعی و بصری و امور سینمایی در سامانه حمایت از مشاغل خانگی به نشانی www.mashaghelkhanegi.ir  به صورت مستقل یا پشتیبان ثبت نام کنند و پس از آن با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور نسبت به تکمیل پرونده اقدام و از امکانات و تسهیلات به صورت وام های خوداشتغالی کم بهره استفاده کنند.

نوروزی یادآورشد:تسهیلات اشتغال زایی مشاغل خانگی در قالب طرح مستقل و پشتیبان با هدف استفاده بهینه از مشاغل خانگی به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه نیشابور پرداخت می شود.

وی عنوان کرد: مشاغل پشتیبان تا سقف یک میلیارد ریال با چهار درصد سود و بازپرداخت حداکثر 5 ساله و مشاغل مستقل تا سقف200میلیون ریال با چهار درصد سود و بازپرداخت 5 ساله  به متقاضیان پرداخت می شود.

نوروزی تاکیدکرد:اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه متقاضی وام اشتغال برای اطلاع از جزئیات این وام می توانند به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور مراجعه نمایند.

کارشناس اشتغال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: پرداخت تسهیلات به اصحاب فرهنگ و هنر در راستای حمایت های دولت تدبیر و امید از فعالان این عرصه و به منظور توسعه و تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری ورسانه ای  در سطح کشور انجام می شود.

۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید